O mnie

Fotografia portretowa stała się moją pasją kilkanaście lat temu, kiedy uczyłem się zawodu w rodzinnym studio. Jako adept tej sztuki próbowałem wszystkich jej dziedzin. Ale to właśnie możliwość pracy z człowiekiem w studio pozwoliła mi odnaleźć swoją drogę.

Liczne spotkania z artystami, warsztaty, wystawy i plenery fotograficzne pozwoliły mi zdobywać doświadczenie i pracować nad własnym stylem.  To wszystko zainspirowało mnie do stworzenia Pracowni Męskich Portretów.

W przeciągu kilku ostatnich lat sfotografowałem ponad 400 mężczyzn.
Byli wśród nich aktorzy, pisarze, sportowcy, dziennikarze, lekarze i biznesmeni.
Miałem zaszczyt fotografować takie osobistości jak: Tomasz Schimscheiner, Bartek Ostałowski, Filip Hajzer, Profesor Jerzy Bralczyk, Wojciech Mann, Michał Żebrowski, Jerzy Stuhr, Borys Szyc, Jarosław Kuźniar, Wojciech Pszoniak i Jerzy Radziwiłłowicz

Męski portret stał się moją wizytówką, tak samo jak czerń i biel.
W swojej twórczości staram się pokazywać prawdziwych mężczyzn, ich relacje oraz uczucia, które Ci najczęściej starają się skrywać.

Fotografia portretowa jest moją pracą i pasją, nie oznacza to jednak, że nie interesuję się innymi rzeczami. Motoryzacja jest ważną częścią mojego życia, kocham samochody i motocykle, uważam je za wyjątkowe dzieła sztuki, które dostarczają człowiekowi niezwykłych doznań. Ponadto kocham dobre jedzenie i uwielbiam gotować.